Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 15 F


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 15 FБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 15 F – це спеціальний виріб Klingspor на міцній паперовій основі з антистатичними властивостями для шліфування дуже смолистої деревини стрічковими станками. Застосування відкритого типу насипки абразивного зерна на шліфувальному матеріалі, більша відстань між зернами абразиву, та додаткове спеціальне антистатичне покриття дозволяє матеріалу менше забиватися відходами шліфування. Також може використовуватися для обробки МДФ та пластмас.

Klingspor PS 15 F – це бюджетна версія шліфувальних стрічок Klingspor на паперовій основі, яка передусім застосовується для шліфування дуже смолистої деревини, коли високий ресурс абразивного зерна відходить на другий план. В лінійці шліфувальних матеріалів Klingspor доступні також шліфувальні матеріали з відкритою насипкою для деревообробки з значно більшим ресурсом абразивного зерна  наприклад Klingspor PS 28 F або Klingspor PS 29 F.

Основне призначення: дуже смолиста м’яка деревина
Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 15 F також може використовуватися для пластмаси та МДФ.
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – електрокорунд
Тип насипки – відкритий
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Klingspor PS 15 F виготовляється з розмірами абразивного зерна: р40, р60, р80, р100, р120, р150 та р180.

Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 15 F необхідних розмірів для будь-яких станків, а також шліфматеріал Klingspor PS 15 F в рулонах будь-яких розмірів.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні стрічки Klingspor PS 15 F з будь-якими, необхідними саме Вам розмірами та іншими індивідуальними параметрами.