Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 21 F


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 21 F Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 21 F з зерном цирконієвого електрокорунду на міцній паперовій основі. Призначена передусім для шліфування нержавіючої сталі та інших металів. Завдяки ефекту самозаточування, абразивне зерно цирконієвого електрокорунду залишається гострим протягом усього циклу роботи шліфувальної стрічки.

Також може застосовуватися для обробки деревини дуже твердих порід у випадках, коли потрібно забезпечити підвищений ресурс абразивного зерна.

Основне призначення: нержавіюча сталь, метали універсально, тверді породи деревини
Властивості:
Зв’язка — синтетична смола
Матеріал зерен — цирконієвий електрокорунд
Тип насипки — закритий
Основа — папір F (270−350 г/м2)

У нас ви також можете замовити шліфувальні стрічки з цирконієвим зерном на міцній тканинній основі, такі як Klingspor CS 411 Y або Klingspor CS 811 Y ACT.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 21 F виготовляється з розмірами абразивного зерна: р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320 та р400.

Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 21 F з будь-якими необхідними параметрами – для будь-яких малих та великих шліфувальних станків.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок, у нас ви можете замовити шліфувальний матеріал Klingspor PS 21 F у вигляді смуг довільних розмірів, рулонів, шліфувальних листів, самозачіпних кругів, тощо.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні стрічки Klingspor PS 21 F з будь-якими, необхідними саме Вам розмірами, конфігураціями з’єднувальних швів та іншими індивідуальними параметрами.