Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 22 F ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 22 F ACTБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 22 F ACT – це високоякісний спеціальний виріб Klingspor на міцній паперовій основі з антистатичними властивостями для шліфування твердих порід деревини за допомогою стрічкових станків будь-яких розмірів.

Шліфувальна стрічка Klingspor PS 22 F ACT виготовлена за технологією ACT (Advanced Coating Technology), яка служить для покращеної фіксації абразивного зерна на основі стрічки, та значно збільшує її робочий ресурс. Додаткове спеціальне антистатичне покриття протидіє налипанню пилюки та дозволяє стрічці менше забиватися відходами шліфування.

Безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 22 F ACT також можуть використовуватися для обробки МДФ, пластмас, лаків, фарб, шпаклівки, а також універсально для шліфування металів.

Основне призначення: тверді породи деревини (без смоли)
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 22 F ACT виготовляється з розмірами абразивного зерна: р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320, р400.

Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 22 F ACT будь-яких необхідних розмірів для будь-яких малих та великих станків.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок, у нас ви можете замовити шліфувальний матеріал Klingspor PS 22 F ACT у вигляді смуг довільних розмірів, рулонів, шліфувальних листів, самозачіпних кругів, тощо.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні стрічки Klingspor PS 22 F ACT з будь-якими, необхідними саме Вам розмірами, конфігураціями з’єднувальних швів та іншими індивідуальними параметрами.