Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 24 F ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 24 F ACTБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 24 F ACT виготовлена на міцній паперовій основі та спеціально розроблена для проміжного та фінішного шліфування дуже твердих поверхонь. Забезпечує дуже блискучу та глянцеву кінцеву обробку поверхні завдяки твердому та гострому зерну карбіду кремнію.

Шліфстрічка Klingspor PS 24 F ACT виготовлена по технології ACT (Advanced Coating Technology), яка служить для покращеної фіксації абразивного зерна на основі стрічки, та значно збільшує її робочий ресурс. Додаткове спеціальне антистатичне покриття протидіє налипанню пилюки та дозволяє стрічці значно менше забиватися відходами шліфування.

Завдяки використанню гострого зерна карбіду кремнію, безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 24 F ACT слабо забивається відходами обробки лаку незважаючи на щільну насипку абразивного зерна. Використовується в основному у деревообробній та меблевій промисловостях для тонкого фінішного шліфування деревини та лакованих поверхонь. Крім того може застосовуватися для шліфування пластику, а також фінішних етапів шліфування нержавіючої сталі.

Для додаткової протидії налипанню при шліфуванні лакового покриття доступні також спеціальні шліфстрічки з активним покриттям – Klingspor PS 27 DW.

Основне призначення: тверді дерев’яні поверхні, фарби, лаки, шпатлівки, благородна сталь, комбіновані матеріали, мінеральні матеріали
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – карбід кремнію
Тип насипки – щільний
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Klingspor PS 24 F ACT виготовляється з розмірами абразивного зерна: р150, р180, р240, р280, р320, р400, р600 та р800.

Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 24 F ACT будь-яких необхідних розмірів для всіх малих та великих станків.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок, у нас ви можете замовити шліфувальний матеріал Klingspor PS 24 F ACT у вигляді смуг довільних розмірів, рулонів, шліфувальних листів, самозачіпних кругів, тощо.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні стрічки Klingspor PS 24 F ACT з будь-якими, необхідними саме Вам розмірами, конфігураціями з’єднувальних швів та іншими індивідуальними параметрами.