Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 27 DW


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 27 DWБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 27 DW виготовлена на паперовій основі та спеціально розроблена передусім для фінішного шліфування високоякісних лакованих поверхонь. Додаткове спеціальне антистатичне покриття, а також відкритий тип насипки абразивного зерна протидіють налипанню пилюки та зменшують забивання стрічки відходами шліфування. Спеціальний додатковий активний шар не дає відходам шліфування лаку та шпатлівки прилипати до стрічки.

Шліфстрічка Klingspor PS 27 DW забезпечує дуже блискучу та глянцеву кінцеву обробку поверхні завдяки твердому та гострому зерну карбіду кремнію.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 27 DW використовується в основному у деревообробній та меблевій промисловостях для тонкого шліфування деревини та лакованих поверхонь. Крім того може застосовуватися для обробки пластику, а також шліфування алюмінію.

Для дуже твердих поверхонь доступний також варіант шліфувальних стрічок Klingspor PS 24 F ACT з максимально щільною насипкою зерна карбіду кремнію.

Основне призначення: лаковані поверхні, фарби, лаки, шпатлівки, комбіновані матеріали, пластмаси, алюміній
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – карбід кремнію
Тип насипки – відкритий + активний стеаратовий шар
Основа – Папір D

Шліфувальний матеріал Klingspor PS 27 DW виготовляється з розмірами абразивного зерна: р240, р320, р400, р500 та р600.

Ми постачаємо безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 27 DW будь-яких необхідних розмірів для всіх малих та великих станків.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок, у нас ви можете замовити шліфувальний матеріал Klingspor PS 27 DW у вигляді смуг довільних розмірів, рулонів, шліфувальних листів, самозачіпних кругів, тощо.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні стрічки Klingspor PS 27 DW з будь-якими, необхідними саме Вам розмірами, конфігураціями з’єднувальних швів та іншими індивідуальними параметрами.