Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 28 F


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 28 FБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 28 F виготовлена на міцній паперовій основі та призначена передусім для обробки м’яких порід деревини. Може також використовуватися як універсальний варіант для деревообробки, а також для шліфування фарб, лаків та шпатлівок.

По своїй суті шліфстрічка Klingspor PS 28 F є трохи дешевшою версією шліфувальних стрічок Klingspor PS 29 F ACT і шліфує м’які породи дерева так само ефективно. Вона призначена для користувачів менш вимогливих щодо максимального робочого ресурсу шліфувальної стрічки. В той же час, її ресурс при роботі з деревом твердих порід буде відносно меншим у порівнянні з матеріалом PS 29 F ACT.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 28 F виготовлена на основі паперу марки F (270-350 г/м2) та має високу стійкість країв. Відкритий тип насипки абразивного зерна на матеріалі з щільністю абразиву 50-60% зумовлює значне зменшення забивання шліфувального паперу відходами шліфування дерева, що забезпечує роботу шліфувального паперу до повного стирання абразивного зерна навіть при обробці м’якої та смолистої деревини, лаку чи шпаклівки. Розподіл тиску під час шліфування на меншу кількість абразивних зерен підвищує агресивність шліфування. Антистатичні добавки у зв’язці запобігають електростатичному налипанню пилюки при обробці.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 28 F може використовуватися також універсально. Саме тому вона, як і шліфматеріал PS 29 F, є хорошим варіантом для виробництв, на яких матеріал, що обробляється, часто змінюється протягом дня.

Для постійної роботи по твердих породах дерева доцільніше скористатися безкінечною шліфувальною стрічкою Klingspor PS 22 F ACT із закритим типом насипки та значно більшим робочим ресурсом абразивного зерна.

Основне призначення: м’які породи деревини, універсально по дереву, фарби, лаки, шпатлівки
Основні властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – відкритий (зерном вкрито 50-60% площі шліфпаперу)
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Klingspor PS 28 F ACT може мати розміри абразивного зерна: р40, р50, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

У нас ви можете замовити виготовлені індивідуально під замовлення безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 28 F ACT будь-яких довільних розмірів, а також нарізані рулони, смуги або листи Klingspor PS 28 F ACT. Крім того, ми постачаємо круги та листи різних розмірів з підклеєною самозачіпною основою з даного шліфувального матеріалу.