Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 29 F ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 29 F ACTБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 29 F ACT виготовлена на міцній паперовій основі та призначена передусім для обробки дерева різних порід – як м’яких, так і твердих. Є універсальним варіантом для деревообробки, а також підходить для шліфування фарб, лаків та шпатлівок.

Шліфстрічка Klingspor PS 29 F ACT виготовлена на основі паперу марки F (270-350 г/м2) та має високу стійкість країв. Відкритий тип насипки абразивного зерна на матеріалі з щільністю абразиву 50-60% зумовлює значне зменшення забивання шліфувального паперу відходами шліфування дерева, що забезпечує роботу шліфувального паперу аж до повного стирання абразивного зерна навіть при обробці м’якої та смолистої деревини, лаку чи шпаклівки. Розподіл тиску під час шліфування на меншу кількість абразивних зерен підвищує агресивність шліфування. Антистатичні добавки у зв’язці запобігають електростатичному налипанню пилюки при обробці, а технологія АСТ (Advanced Coating Technology) за рахунок кращої фіксації абразивного зерна збільшує строк служби шліфшкурки.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor PS 29 F ACT має високу стійкість зерна і може використовуватися також універсально, в тому числі і для твердої деревини. Саме тому вона є хорошим варіантом для виробництв, на яких матеріал, що обробляється, часто змінюється протягом дня.

Для постійної роботи по твердих породах дерева доцільніше скористатися безкінечною шліфувальною стрічкою Klingspor PS 22 F ACT із закритим типом насипки та значно більшим робочим ресурсом.

Основне призначення: м’які породи деревини, універсально по дереву, фарби, лаки, шпатлівки
Основні властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – відкритий (зерном вкрито 50-60% площі шліфпаперу)
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Klingspor PS 29 F ACT може мати розміри абразивного зерна: р40, р50, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220, р240, р280, р320 та р400.

У нас ви можете замовити виготовлені індивідуально під замовлення безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor PS 29 F ACT будь-яких довільних розмірів, а також нарізані рулони, смуги або листи Klingspor PS 29 F ACT. Крім того, ми постачаємо круги та листи різних розмірів з підклеєною самозачіпною основою з даного шліфувального матеріалу.