Безкінечна шліфувальна стрічка Mirka Avomax Plus


Безкінечна шліфувальна стрічка Mirka Avomax PlusБезкінечна шліфувальна стрічка Mirka Avomax Plus найкраще підходить для обробки м’яких та смолистих порід деревини, наприклад сосни.

Шліфстрічка Mirka Avomax Plus характеризується хорошими показниками ефективності і високим ресурсом роботи навіть при шліфуванні матеріалів, що легко забивають абразивне зерно. Має відкритий вид насипки абразивного зерна електрокорунду (оксиду алюмінія) при рівній структурі шліфувальної поверхні. Розподіл тиску під час шліфування на меншу кількість абразивних зерен підвищує агресивність шліфування. Антистатичні добавки у зв’язці запобігають електростатичному налипанню пилюки при обробці.

Безкінечна шліфувальна стрічка Mirka Avomax Plus виготовлена на міцній паперовій основі та має високу стійкість країв. Призначена передусім для обробки м’яких порід деревини. Може також використовуватися як універсальний варіант для деревообробки, а також для шліфування фарб, лаків та шпатлівок.

Основне призначення: м’які породи деревини, універсально по дереву, фарби, лаки, шпатлівки
Основні властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – відкритий (зерном вкрито 50-60% площі шліфпаперу)
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Mirka Avomax Plus може мати розміри абразивного зерна: р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220, р240, р320.

Також у нас ви можете придбати шліфувальні стрічки Klingspor PS 29 F з аналогічними властивостями.

У нас ви можете замовити виготовлені індивідуально під замовлення безкінечні шліфувальні стрічки Mirka Avomax Plus будь-яких довільних розмірів, а також нарізані рулони, смуги або листи Mirka Avomax Plus. Крім того, ми постачаємо круги та листи різних розмірів з підклеєною самозачіпною основою з даного шліфувального матеріалу.