Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 316


Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 316

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 316 виготовлена на паперовій основі марки Е, та призначена для обробки як м’яких так і твердих порід дерева. Використовується як універсальний варіант для деревообробки, шліфування ДСП та МДФ а також для обробки фарб, лаків, шпатлівок, шкіри, тощо.

Шліфувальні стрічки Sunmight B 316 виготовлено на основі міцного паперу марки E (220-270 г/м2), який має високу стійкість країв. Доступна також версія на ще міцнішій паперовій основі марки F (270-350 г/м2) –  Sunmight B 317.

Абразивне зерно електрокорунду з відкритим типом насипки з щільністю 50-60%, зумовлює значно зменшене забивання шліфувального паперу відходами, які утворюються при шліфуванні.  Це забезпечує відмінну роботу шліфувального паперу аж до повного стирання абразиву, навіть при обробці м’якої та смолистої деревини, лаку та шпаклівки. Розподіл тиску, під час шліфування з відкритим типом насипу, на меншу кількість абразивних зерен підвищує агресивність шліфування. Антистатичні добавки у зв’язці запобігають налипанню пилюки від електризації матеріалу під час роботи.

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 316 має високу стійкість зерна і може використовуватися універсально, в тому числі і для шліфування твердих порід деревини. Саме тому ця шліфстрічка, так само як Klingspor PS 29 F є хорошим варіантом для виробництв, на яких матеріал, що обробляється, може часто змінюватися протягом дня.

Основне призначенням’які породи деревини, універсально по дереву, фарби, лаки, шпатлівки
Основні властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – відкритий (зерном вкрито 50-60% площі шліфпаперу)
Основа – Папір E (220-270 г/м2)

Шліфувальний матеріал Sunmight B 316 може мати розміри абразивного зерна: р36, р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

У нас можна замовити виготовлені індивідуально безкінечні шліфувальні стрічки Sunmight B 316 будь-яких довільних розмірів, а також нарізані рулони, смуги або листи Sunmight B 316. Крім того, ми постачаємо круги та листи шліфпаперу різних розмірів з підклеєною самозачіпною основою з даного шліфувального матеріалу.