Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 317


Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 317

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 317 виготовлена на міцній основі з паперу марки F, та призначена для обробки м’яких та твердих порід деревини. Може використовуватися як універсальний варіант для деревообробки, шліфування тирсоплит та МДФ а також для шліфування фарб, лаків, шпатлівок, шкіри.

Шліфувальні стрічки Sunmight B 317 виготовлено на основі міцного паперу марки F (270-350 г/м2), який має високу стійкість країв. Відкритий тип насипки абразивного зерна на матеріалі з щільністю абразиву 50-60% зумовлює значне зменшення забивання шліфувального паперу відходами шліфування дерева, що забезпечує роботу шліфувального паперу аж до повного стирання абразивного зерна навіть при обробці м’якої та смолистої деревини, лаку чи шпаклівки. Розподіл тиску під час шліфування на меншу кількість абразивних зерен підвищує агресивність шліфування. Антистатичні добавки у зв’язці запобігають електростатичному налипанню пилюки при обробці.

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 317 має високу стійкість зерна і може використовуватися також універсально, в тому числі і для твердої деревини. Саме тому вона, так само як Klingspor PS29F є хорошим варіантом для виробництв, на яких матеріал, що обробляється, часто змінюється протягом дня.

Основне призначенням’які породи деревини, універсально по дереву, фарби, лаки, шпатлівки
Основні властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки
Матеріал зерна – електрокорунд
Тип насипки – відкритий (зерном вкрито 50-60% площі шліфпаперу)
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Sunmight B 317 може мати розміри абразивного зерна: р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

У нас ви можете замовити виготовлені індивідуально під замовлення безкінечні шліфувальні стрічки Sunmight B 317 будь-яких довільних розмірів, а також нарізані рулони, смуги або листи Sunmight B 317. Крім того, ми постачаємо круги та листи різних розмірів з підклеєною самозачіпною основою з даного шліфувального матеріалу.