Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 547


Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 547

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 547 виготовлена на основі міцного паперу марки F, та призначена передусім для обробки твердих порід деревини, мінеральних матеріалів та композитів. Використовується для деревообробки,  шліфування пластмас, проміжного та фінішного шліфування дуже твердих поверхонь. Забезпечує блискучий глянцевий фініш завдяки твердому та гострому зерну карбіду кремнію.

Шліфувальні стрічки Sunmight B 547 виготовлено на основі міцного паперу марки F (270-350 г/м2), з високою стійкістю краю шліфстрічки.

Використання дуже гострого абразивного зерно карбіду кремнію з максимально щільним закритим типом насипки та спеціальні добавки у рецептурі дозволяють отримати найкращу якість шліфованої поверхні та знизити забивання шліфувального матеріалу продуктами обробки, так само як Klingspor PS 24 F.  Антистатичні добавки у зв’язці усувають налипання пилюки від електризації матеріалу під час роботи.

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight B 547 використовується у деревообробці, для шліфування пластмас та поліуритану, лаків, фарб, шпаклівки, а також універсально для шліфування дуже твердих поверхонь.

Основне призначеннятверді дерев’яні поверхні, фарби, лаки, шпатлівки, нержавіюча сталь, комбіновані матеріали, мінеральні матеріали, поліуритан
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерен – карбід кремнію
Тип насипки – щільний
Основа – Папір F (270-350 г/м2)

Шліфувальний матеріал Sunmight B 547 може мати розміри абразивного зерна: р60, р80, р100, р120, р180, р240.

У нас можна замовити виготовлені індивідуально безкінечні шліфувальні стрічки Sunmight B 547 будь-яких довільних розмірів, а також нарізані рулони, смуги або листи Sunmight B 547. Крім того, ми постачаємо круги та листи шліфпаперу різних розмірів з підклеєною самозачіпною основою з даного шліфувального матеріалу.