Шліфувальні конуси, циліндри, трубки, гільзи


Шліфувальні конуси (трубки, гільзи, циліндри) Klingspor CS 310 X призначені для обробки внутрішньої поверхні отворів. Шліфувальний конус Klingspor

Шліфувальний конус Klingspor CS 310 X
Шліфувальні конуси, циліндри, трубки, гільзи з шліфувальної шкірки використовуються з відповідними насадками для шліфування внутрішньої поверхні отворів, різноманітних заглибин, труб, поверхонь складної форми, тощо. Для того, щоб виріб прослужив довго, він повинен бути виготовлений з дотримання вимог до якості шва, яким склеюється абразивний матеріал.

Шліфувальні конуси, циліндри, трубки, гільзи можуть бути виготовлені з різних видів абразивного матеріалу, який має свої характеристики: міцність на розрив, вид абразивного зерна, густоту його насипки, спеціальні добавки в зв’язці.

Шліфувальні конуси, циліндри, трубки, гільзи можуть мати різну форму, яка зумовлена використанням різних видів опорного інструменту, на який вони надягаються.

Міцність основи абразивного матеріалу визначає міцність готового виробу. До прикладу, абразивний матеріал на основі бавовняної тканини значно міцніший, ніж на паперовій основі. В свою чергу насадка з поліестру може бути в рази міцнішою ніж на основі тканини.