Шліфувальні конуси, гільзи, трубки, циліндри Klingspor


Шліфувальні конуси (трубки, гільзи, циліндри) Klingspor CS 310 X призначені для обробки внутрішньої поверхні отворів. Шліфувальний конус Klingspor

Шліфувальний конус Klingspor CS 310 X
Шліфувальні конуси, гільзи, трубки, циліндри Klingspor (Німеччина) виготовляються з різних видів абразивної шліфувальної шкірки, та використовуються з відповідними насадками. Призначені для шліфування внутрішньої поверхні отворів від задирок, шліфування різноманітних заглибин, внутрішньої поверхні труб, поверхонь складної форми, та багато іншого. Для того, щоб шліфувальна насадка прослужила довго, вона повинна бути виготовлена з дотриманням вимог до якості шва, яким склеюється шліфувальна шкірка.

Шліфувальні конуси, гільзи, трубки, циліндри Klingspor виготовляються з різних видів шліфувальної шкірки, які мають свої особливості: міцність, еластичність, твердість та фракцію абразивного зерна, густоту розсівання зерна на матеріалі, спеціальні добавки в зв’язці. Наприклад для шліфування нержавіючої сталі Klingspor випускає шліфувальні насадки з спеціальним охолоджуючим покриттям, яке завдяки інтенсивному випаровуванню в контактній зоні шліфування запобігає перегріванню металу та допомагає не допустити зумовлене високою температурою помутніння нержавійки при шліфуванні.

Шліфувальні конуси, гільзи, трубки, циліндри Klingspor можуть мати різну форму. Це обумовлено використанням різних видів опорних головок, на які вони надягаються.

Міцність основи шліфувальної шкірки визначає міцність готового виробу. До прикладу, шліфшкірка на основі бавовняної тканини значно міцніша, ніж на основі паперу. В свою чергу шліфувальна насадка з поліестру в рази міцніша від звичайної тканини.

  • Немає категорій