Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos PC 340


Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos PC 340Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos PC 340 – це  продукт з відкритим типом насипу зерна карбіду кремнію від виробника з Південної Кореї. Deerfos PC 340 виготовлено на міцній тканині (поліестер). Застосовується для шліфування деревини, тирсоплит ДСП, МДФ, плит з мінерального волокна. Шліфувальна стрічка може бути використана з різними видами ручного інструменту та будь-якими великими стаціонарними шліфувальними станками з широкими стрічками. Безкінечні шліфувальні стрічки Deerfos PC 340 можуть використовуватись як для шліфування площин, так і для кромок.

Для максимального ресурсу при шліфування твердих порід деревини достуні також шліфувальні стрічки Klingspor CS 538 Z ACT. Як дешевшу альтернативу, у нас також можна придбати водостійкі шліфувальні стрічки з карбідом кремнію від Запорізького Абразивного Комбінату.

Основне призначення дерево, тирсоплити ДСП, МДФ, плити з мінерального волокна
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатик
Матеріал абразивного зерна – карбід кремнію
Тип насипки – відкритий
Основа – Тканина Y (поліестер)

Шліфувальний матеріал Deerfos PC 340 виготовляється з розмірами абразивного зерна: p36, p40, p50, p60, p80, p100, p120, p150, p180.

Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos PC 340 виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Deerfos PC 340 з будь-якими необхідними Вам  параметрами. 

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони Deerfos PC 340   довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри з даного шліфувального матеріалу.