Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos XA167


Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos XA167Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos XA167 – це недорогий універсальний продукт з антистатиком для шліфування твердих поверхонь від виробника з Південної Кореї, який розширює нашу лінійку бюджетних шліфстрічок. Deerfos XA167 виготовлено на міцній бавовняній тканині та може застосовуватися виключно для сухого шліфування різноманітних матеріалів:  чорної та благородної сталі, твердих порід дерева, шпону, а також великого спектру інших поверхонь. Шліфстрічка може бути використана з різними видами ручного електроінструменту та будь-якими великими стаціонарними шліфувальними станками. Безкінечні шліфувальні стрічки Deerfos XA167 можуть використовуватись як для шліфування площини, так і для кромок.

Як альтернативу, у нас також можна придбати універсальні водостійкі шліфстрічки Запорізького Абразивного Комбінату.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для твердих поверхонь
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатик
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Х

Шліфувальний матеріал Deerfos XA167 виготовляється з розмірами абразивного зерна: p36, p40, p50, p60, p80, p100, p120, p150, p180, p220, p240, p320, p400.

Безкінечна шліфувальна стрічка Deerfos XA167 виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Deerfos XA167 з будь-якими необхідними Вам  параметрами. 

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони Deerfos XA167 шириною до 1380мм  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри з даного шліфувального матеріалу.