Шліфувальна стрічка Klingspor на тканині


Шліфувальна стрічка Klingspor на тканині з бавовни в кілька разів міцніша на розрив, ніж на основі паперу. В свою чергу шліфувальна стрічка Klingspor на тканині з поліестру ще міцніша, та використовується для робіт з найвищими вимогами до міцності шліфувальної стрічки.

Щоб підібрати шліфувальну стрічку Klingspor на тканині для максимально продуктивної роботи, слід правильно обрати робочий абразивний матеріал з якого вона зроблена. При цьому слід враховувати специфіку конкретного виду робіт – твердість абразивного зерна, густоту його розсіювання, міцність та еластичність основи шліфувальної стрічки.

Шліфувальна стрічка Klingspor на тканині різних видів має в своєму складі спеціальні добавки, для того, щоб полегшити конкретний вид робіт. До прикладу, шліфстрічка Klingspor на тканині з доданими в зв’язку речовинами, що проводять електричний струм запобігає електростатичному налипанню наелектризованого пилу при шліфуванні дерева або пластмаси. Для шліфування нержавіючої сталі використовується шліфувальна стрічка Klingspor на тканині з спеціальним покриттям, яке випаровується при нагріванні під час шліфування, та дозволяє охолоджувати зону контакту з метою уникнення помутніння при шліфуванні нержавіючої сталі через надмірну температуру.

Шліфувальна стрічка Klingspor на тканині може мати різну міцність та еластичність. При шліфуванні слід обирати настільки жорстку тканину, наскільки це дозволяє форма поверхні, що шліфується.

Марка Номінальна питома вага та гнучкість матеріа-лу основи
 JF легка, дуже гнучка флексована тканина
 J легка тканина
 XH важка міцна тканина для електроінструменту
 X важка міцна тканина
 XF важка тканина гнучка флексована
 Y Поліестр
  • Немає категорій