Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 310 X


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 310 XБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 310 X на міцній бавовняній тканині призначена передусім для шліфування чорної сталі, а також інших видів металів. Може бути використана з різноманітним ручним електроінструментом або будь-якими стаціонарними шліфувальними станками. Безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 310 X можуть використовуватись універсально, для обробки різних видів металів. Допустимо також її використання при роботі з  твердими породами деревини, МДФ та пластиком.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки чорної сталі
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Х

Шліфувальний матеріал Klingspor CS 310 X виготовляється з розмірами абразивного зерна: р24, р30, р36, р40, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320, р400, р600

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 310 X виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 310 X з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони Klingspor CS 310 X  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри з даного шліфувального матеріалу.