Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 311 Y ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 311 Y ACT

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 311 Y ACT на дуже міцній основі з штучної поліефірної тканини спеціально розроблена для ефективного калібрування, а також проміжного шліфування різних видів деревини. Відкритий тип насипки абразивного зерна та спеціальні антистатичні добавки у рецептурі шліфувального матеріалу не дають стрічці забиватися продуктами обробки. Технологія додаткового покриття ACT покращує міцність кріплення абразивного зерна на стрічці та помітно збільшує строк служби.

Безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 311 Y ACT можуть використовуватися з будь-якими видами ручного електроінструменту або будь-якими стаціонарними малими та великими шліфувальними станками. Завдяки дуже високій міцності основи, та чудовій адгезії зерна шліфувальний матеріал Klingspor CS 311 Y відмінно підходить для барабанних шліфувальних станків.

Шліфстрічка Klingspor CS 311 Y ACT може використовуватись універсально, для обробки різних видів деревини, МДФ, а також пластмас.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки деревини
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки, АСТ (advanced coating technology)
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – відкритий
Основа – Тканина Y (поліестер)

Шліфувальний матеріал Klingspor CS 311 Y ACT має градації абразивного зерна: р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 311 Y ACT виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас замкнуті шліфстрічки Klingspor CS 311 Y ACT з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо шліфувальний матеріал Klingspor CS 311 Y ACT для барабанних шліфувальних станків у вигляді смуг або рулонів з необхідними вам індивідувальними розмірами.

Для твердих порід дерева також доступна новинка – надзвичайно стійкі шліфувальні стрічки Klingspor CS 538 Z з гострим зерном карбіду кремнію.