Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 320 Y


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 320 YБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 320 Y виготовлена на дуже міцній основі з штучної поліефірної тканини. Призначена передусім для обробки скла та пластику, також можна ефективно обробляти камінь та інші мінеральні матеріали, в тому числі кераміку та порцеляну.

Шліфстрічки Klingspor CS 320 Y спеціально розроблені для дуже великих навантажень, тому є хорошим вибором для калібрувальних операцій. Завдяки поєднанню гострого зерна карбіду кремнію з міцною основою добре підходять для шліфування твердих матеріалів, які важко піддаються обробці. Шліфувальний матеріал Klingspor CS 320 Y є водостійким. Може використовуватися як для сухого, так і мокрого способу шліфування.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для грубої обробки скла, каменю та мінеральних матеріалів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – карбід кремнію
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Замкнуті шліфувальні стрічки Klingspor CS 320 Y постачаються з розмірами абразивного зерна: р40, р60, р80. Дрібніші розміри абразивного зерна карбіду кремнію доступні у матеріалі Klingspor CS 321 X.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 320 Y виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням для будь-яких шліфувальних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 320 Y з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо шліфувальний матеріал Klingspor CS 320 Y у вигляді смуг або рулонів з необхідними вам індивідувальними розмірами.

Для обробки твердих порід дерева також доступний варіант з гострим зерном карбіду кремнію – надзвичайно стійкі шліфувальні стрічки Klingspor CS 538 Z.