Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 321 X


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 321 XБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 321 X виготовлена на міцній бавовняній основі. Призначена передусім для обробки скла та пластику, також можна ефективно обробляти камінь та інші мінеральні матеріали, в тому числі кераміку та порцеляну.

Шліфстрічка Klingspor CS 321 X з гострим зерном карбіду кремнію та міцною основою найкраще підходить для проміжного шліфування скла та обробки кантів. Шліфувальний матеріал Klingspor CS 321 X є водостійким, та може використовуватися як для сухого, так і мокрого способу шліфування.

Для більш грубого шліфування і калібрування доступні також шліфувальні стрічки Klingspor CS320Y на ще міцнішій поліефірній основі.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для скла, каменю та мінеральних матеріалів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – карбід кремнію
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина X (міцна бавовняна тканина)

Шліфувальні стрічки Klingspor CS 321 X постачаються з градаціями абразивного зерна: р80, р100, р120, р150, р180.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 321 X виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням для будь-яких шліфувальних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 321 X з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо шліфувальний матеріал Klingspor CS 321 X у вигляді смуг або рулонів з необхідними вам індивідувальними розмірами.