Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 325 Y KULEX


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 325 Y KULEXБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 325 Y KULEX  з агломератом карбіду кремнію характеризується значно збільшеним робочим ресурсом у порівнянні з шліфувальними стрічками з одношаровим абразивним зерном.

Шліфстрічки Klingspor CS 325 Y KULEX використовуються для шліфування благородної сталі, скла, каменю, пластмас та різноманітних мінеральних матеріалів.

Безкінечна шліфстрічка Klingspor CS 325 Y KULEX застосовується передусім на автоматичних шліфувальних лініях з великою силою притискання, де важливо максимально зменшити кількість замін шліфувальних стрічок. Має надзвичайно довгий строк служби, з рівномірним стабільним результатом обробки поверхні у всьому робочому циклі.

Шліфувальним матеріалом стрічки служить дуже гостре зерно карбіду кремнію з високою твердістю, яке зібране в агломерати (KULEX). Шліфувальні стрічки з цим видом зерна дозволяють отримати блискучі глянцеві поверхні при середній та великій силі притискання. Однаково добре підходять для шліфування круглих та плоских деталей.

Замкнута шліфувальна стрічка Klingspor CS 325 Y KULEX виготовлена на дуже міцній поліефірній основі. Може застосовуватися як для мокрого, так і для сухого способу шліфування.

Основне призначення: шліфувальна стрічка для благородної сталі, скла, каменю, пластику та різних видів мінеральних матеріалів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – закритий (максимально щільна насипка зерна)
Матеріал зерна – агломерат карбіду кремнію (KULEX)
Основа – Тканина Y (дуже міцна поліефірна тканина)

Шліфстрічки Klingspor CS 325 Y KULEX виготовляються з розмірами абразивного зерна р80, р120, р180, p240.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 325 Y KULEX може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки Klingspor CS 325 Y KULEX з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 325 Y KULEX довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.