Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 330 X


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 330 XБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 330 X спеціально розроблена для дуже м’якого та делікатного шліфування з мінімальним ступенем заглиблення у матеріал. Виготовлена на міцній тканинній основі з нанесеним гострим зерном карбіду кремнію яке скомбіноване з гранулами корку. Високоякісна синтетична зв’язка забезпечує високу міцність кріплення зерна.

Шліфстрічки Klingspor CS 330 X добре підходять для м’якого шліфування, нанесення сатинування та фінішного полірування звичайної та благородної сталі. Може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування.

Основне призначення: полірувальна стрічка для фінішної обробки благородної сталі
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – закритий (максимально щільна насипка зерна)
Матеріал зерна – карбід кремнію / корок
Основа – Тканина X (міцна бавовняна тканина)

Замкнуті шліфстрічки Klingspor CS 330 X виготовляються з розмірами абразивного зерна р400, р600, р800. Для грубшого проміжного шліфування доступні також стрічки з зерном карбіду кремнію Klingspor CS 321 X.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 330 X може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні полірувальні безкінечні стрічки Klingspor CS 330 X з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних полірувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з полірувального шліфувального матеріалу Klingspor CS 330 X довільних конфігурацій, а також полірувальні конуси та циліндри.