Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 341 X


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 341 XБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 341 X виготовлена на міцній водостійкій бавовняній основі з високоякісним зерном гартованого електрокорунду.

Призначена, в основному, для шліфування благородної та чорної сталі, а також кольорових металів безцентровими та плоскошліфувальними станками. Підходить для шліфування сухим та мокрим способом.

Шліфувальна стрічка Klingspor CS 341 X має довгий строк служби. Добре підходить як для грубих робіт, так і для фінішного шліфування.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки нержавіючої сталі, чорної сталі, кольорових металів, універсально по металах
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Х

Замкнуті шліфувальні стрічки Klingspor CS 341 X виготовляються з розмірами абразивного зерна: р60, р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320, р400, р600. Для грубої обробки благородної сталі доступні також шліфувальні стрічки з гострим та стійким зерном цирконієвого електрокорунду – Klingspor CS 411 Y.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 341 X виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 341 X з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони Klingspor CS 341 X  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри з даного шліфувального матеріалу.