Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 411 Y


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 411 YБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 411 Y виготовлена на дуже міцній на розрив поліефірній основі.  Робочою частиною стрічки є зерно цирконієвого електрокорунду, яке є значно жорсткішим ніж звичайний корунд, має ефект самозаточування, та забезпечує рівномірний шліфувальний малюнок протягом всього робочого циклу.

Шліфстрічка Klingspor CS 411 Y може бути використана для шліфування всіх видів благородної сталі, звичайної сталі, алюмінієвих сплавів та інших металів. Може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування.

Забезпечує дуже високу продуктивність шліфування при обробці благородної сталі. Завдяки поєднанню абразивного шару високопродуктивного цирконієвого зерна з спеціальним додатковим покриттям, шліфувальний матеріал Klingspor CS 411 Y має дуже високий робочий ресурс шліфування нержавіючої сталі. На сьогодні також доступна ще стійкіша до зношування версія даного шліфувального матеріалу – Klingspor CS 811 Y ACT.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, чорної сталі, алюмінієвих сплавів та інших металів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – цирконієвий електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна водостійка поліефірна тканина)

Для сфер застосування, в яких підвищена міцність основи не важлива, доступні також дешевші шліфувальні стрічки з цирконієвим зерном на паперовій основі Klingspor PS 21 F.

Замкнуті шліфстрічки Klingspor CS 411 Y виготовляються з розмірами абразивного зерна: р24, р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 411 Y може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 411 Y з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуальною замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 411 Y  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.