Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 416 Y


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 416 YБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 416 Y виготовлена на дуже міцній на розрив поліефірній основі.  Робочою частиною стрічки є зерно цирконієвого електрокорунду, яке є значно жорсткішим ніж звичайний корунд, має ефект самозаточування, та забезпечує рівномірний шліфувальний малюнок протягом всього робочого циклу.

Шліфстрічка Klingspor CS 416 Y може бути використана для шліфування всіх видів благородної сталі, звичайної сталі, алюмінієвих сплавів, пластмаси, шкіри та інших металів. Завдяки напіввідкритому типу насики, добре підходить для матеріалів що утворюють довгу стружку. Може застосовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування.

Завдяки високій стійкості та низькому забиванню відходами обробки, дуже часто застосовується для шліфування плоскої частини лиж та сноубордів. Для ще більшої стійкості при шліфування кантів лиж, доступні шліфувальні стрічки з цирконієвим зерном з закритим типом насипки Klingspor CS 411 Y

Основне призначення: шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, кольорових металів, пластмаси, шкіри
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – цирконієвий електрокорунд
Тип насипки – напіввідкритий
Основа – Тканина Y (міцна водостійка поліефірна тканина)

Замкнуті шліфстрічки Klingspor CS 416 Y виготовляються з розмірами абразивного зерна: р36, р40, р60, р80, р120.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 416 Y може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 416 Y з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуальною замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 416 Y  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.