Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 538 Z ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 538 Z ACT

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 538 Z ACT виготовлена на основі особливо стійких на розрив видів поліефірної тканини. Надзвичайно висока міцність основи поєднана з чудовою адгезією зерна карбіду кремнію.

Спеціально розроблена для ефективного калібрування і проміжного шліфування твердих порід деревини, мінеральних матеріалів та композитів. Гостре зерно карбіду кремнію забезпечує дуже швидке зняття великої кількості матеріалу.  Технологія додаткового покриття ACT покращує міцність кріплення абразивного зерна на стрічці та значно збільшує її строк служби. Антистатичні властивості зв’язки запобігають налипанню продуктів шліфування.

Безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 538 Z ACT використовуються на будь-яких видах ручного електроінструменту або з будь-якими стаціонарними великими та малими шліфувальними станками. 

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для твердої деревини
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки, АСТ (advanced coating technology)
Матеріал абразивного зерна – карбід кремнію
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Z (надміцний поліестер)

Ми постачаємо шліфувальні стрічки з матеріалу Klingspor CS 538 Z ACT з розмірами абразивного зерна р40, р60, р80, р100 та р120.

Замкнута шліфувальна стрічка Klingspor CS 538 Z ACT може використовуватись універсально, для обробки твердих порід деревини, МДФ, пластмас, композитів та мінеральних матеріалів.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 538 Z ACT виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 538 Z ACT з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо шліфувальний матеріал Klingspor CS 538 Z ACT у вигляді смуг або рулонів з необхідними вам індивідувальними розмірами.

Також в лінійці шліфувальних стрічок Klingspor доступні варіанти для ефективної калібровки дерева з зерном електрокорунду – безкінечні стрічки Klingspor CS 311 Y.