Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 811 Y ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 811 Y ACTБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 811 Y ACT спеціально розроблена для шліфування благородної сталі, звичайної сталі та алюмінієвого литва при дуже інтенсивних роботах з великими навантаженнями.

Klingspor CS 811 Y ACT – це технічно вдосконалена версія шліфувальної стрічки Klingspor CS 411 Y з додатково закріпленим за допомогою технології ACT (Advanced Coating Technology) робочим абразивним зерном цирконієвого електрокорунду для подальшого збільшення робочого ресурсу шліфувальної стрічки.

Стрічка виготовлена на дуже міцній основі з поліефірної тканини. Робочим зерном служить цирконієвий електрокорунд, який значно жорсткіший ніж звичайний корунд, має ефект самозаточування, та забезпечує рівномірний шліфувальний малюнок протягом всього робочого циклу стрічки.

Шліфувальна стрічка Klingspor CS 811 Y ACT використовується для сухого та мокрого шліфування. Може бути використана для обробки всіх видів благородної сталі, звичайної сталі, алюмінієвих сплавів та інших металів. 

Забезпечує дуже високу продуктивність шліфування при обробці благородної сталі. Завдяки поєднанню абразивного шару високопродуктивного цирконієвого зерна з спеціальними діючими речовинами в зв’язці, шліфувальний матеріал Klingspor CS 811 Y ACT має дуже високий робочий ресурс при шліфуванні нержавіючої сталі.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, чорної сталі, алюмінієвих сплавів та інших металів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, ACT (Advanced Coating Technology)
Матеріал абразивного зерна – цирконієвий електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна водостійка поліефірна тканина)

Замкнуті шліфстрічки Klingspor CS 811 Y ACT виготовляються з розмірами абразивного зерна: р36, р40, р60, р80.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 811 Y ACT може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 811 Y ACT з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 811 Y ACT  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.