Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 910 Y ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 910 Y ACTБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 910 Y ACT це спеціальний високоефективний продукт для обробки металів, який характеризується стабільно високою агресивністю шліфування у всьому робочому циклі та довгим строком служби.

Висока агресивність шліфування зумовлена абразивним зерном з надзвичайно твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування. Технологія ACT (Advanced Coating Technology) покращує міцність кріплення абразивного зерна до матеріалу.

Безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 910 Y ACT ідеально підходить для обробки нержавіючої сталі та високолегованих сталей, титанових сплавів, тощо.

Спеціальна формула зв’язки зменшує забивання стрічки продуктами обробки титану. Завдяки добавкам, які випаровуються при нагріванні та у такий спосіб охолоджують контактну зону шліфування, дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при шліфуванні благородної сталі та запобігти утворенню мікротріщин при шліфуванні термочутливих титанових сплавів.

Шліфстрічка Klingspor CS 910 Y ACT використовується для жорсткого грубого шліфування, зняття задирок, обробки країв з великим навантаженням та для шліфування площин з високим контактним тиском.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, ACT (Advanced Coating Technology), охолоджуючі добавки
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал Klingspor CS 910 Y ACT виготовляється з розмірами абразивного зерна: р24, р36, р40, р60, р80.

Для делікатнішого шліфування за допомогою керамічного зерна, в лінійці концерну Klingspor доступні безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 912 Y ACT з розмірами зерна p120, р150, р180 та Klingspor CS 931 JF з розмірами зерна р240, р320 та р400.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 910 Y ACT може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 910 Y ACT з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 910 Y ACT  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.