Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 912 Y ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 912 Y ACTБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 912 Y ACT це спеціальна високоефективна стрічка для шліфування металів, яка відзначається високою агресивністю шліфування та стабільністю результату протягом всього робочого циклу, а також довгим строком служби.

Шлифувальні стрічки Klingspor CS 912 Y ACT показують найкращі результати при обробці нержавіючої сталі та високолегованих сталей, титанових сплавів, тощо.

Висока агресивність шліфування стрічки зумовлена використанням абразивного зерна з дуже твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування. Використання технології ACT (Advanced Coating Technology) покращує міцність кріплення абразивного зерна стрічки до матеріалу.

Спеціальні добавки у покритті стрічки перешкоджають її забиванню продуктами обробки титану. Крім того, завдяки добавкам, які випаровуються при нагріванні та у такий спосіб охолоджують контактну зону шліфування, використання стрічки дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при роботі з благородною сталлю та запобігти утворенню мікротріщин при шліфуванні термочутливих титанових сплавів.

Шліфстрічки Klingspor CS 912 Y ACT використовуються для проміжного шліфування, зняття задирок, обробки країв з середнім та великим навантаженням та для шліфування площин.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, ACT (Advanced Coating Technology), охолоджуючі добавки
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 912 Y ACT виготовляється з розмірами абразивного зерна: p120, р150, р180.

Для грубшого шліфування за допомогою керамічного зерна, в лінійці концерну Klingspor доступні безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 910 Y ACT з розмірами зерна р24, р36, р40, р60, р80. Для фінішої обробки підійдуть шліфстрічки Klingspor CS 931 JF з розмірами зерна р240, р320 та р400.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 912 Y ACT може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 912 Y ACT з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 912 Y ACT  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.