Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 931 JF


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 931 JFБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 931 JF розроблена для проміжної та фінішної стадії обробки з використанням агресивного зерна керамічного електрокорунду.

Шліфстрічка Klingspor CS 931 JF використовується для шліфування металів та відзначається високою агресивністю шліфування та стабільністю отриманого шліфувального малюнку протягом всього робочого циклу, а також довгим строком служби.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 931 JF використовується для проміжного та фінішного шліфування. Дуже гнучка флексована основа стрічки дозволяє її використання для шліфування складних рельєфів, радіусів, сильно профільованих деталей. Висока агресивність та великий робочий ресурс стрічки зумовлені використанням абразивного зерна з дуже твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування.

Шліфувальні стрічки Klingspor CS 931 JF показує найкращі результати при обробці нержавіючої сталі та високолегованих сплавів, гартованих сплавів, тощо.

Спеціальні добавки у покритті, а також напіввідкритий тип насипки абразивного зерна перешкоджають забиванню стрічки продуктами обробки титану. Крім того, завдяки добавкам, які випаровуються при нагріванні та у такий спосіб охолоджують контактну зону шліфування, використання стрічки дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при роботі з благородною сталлю та запобігти утворенню мікротріщин при шліфуванні термочутливих титанових сплавів.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональні добавки
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – напіввідкритий
Основа – Тканина JF (гнучка флексована бавовняна тканина)

Шліфувальний матеріал Klingspor CS 931 JF виготовляється з розмірами абразивного зерна: р240, р320 та р400.

Для грубшого шліфування за допомогою керамічного зерна, в лінійці концерну Klingspor доступні безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 910 Y ACT з розмірами зерна р24, р36, р40, р60, р80 та Klingspor CS 912 Y ACT з розмірами зерна p120, р150, р180.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 931 JF може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 931 JF з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor CS 931 JF  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.