Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor GX 712 JF


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor GX 712 JFБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor GX 712 JF це спеціальна гнучка шліфстрічка для точної обробки дуже жорстких, твердих та термочутливих матеріалів. Застосовується передусім для шліфування кольорових металів, а також нержавіючої сталі.

Для забезпечення активного охолодження контактної зони шліфування доступна також шліфувальна стрічка LS 313 JF.

Абразивним зерном служить ретельно відібраний високоякісний електрокорунд, який поєднано з спеціальними активними діючими речовинами, що забезпечують продуктивне шліфування.

Для забезпечення високої стійкості до розривів та водночас високої гнучкості, основа шліфувальної стрічки виготовлена з спеціальної змішаної тканини. Підвищена гнучкість дозволяє використовувати шліфувальну стрічку для обробки поверхонь деталей з складним рельєфом, шліфування профілів, тощо.

Завдяки високій стабільності результатів шліфування, замкнуті шліфувальні стрічки Klingspor GX 712 JF використовуються не лише для стаціонарних станків та електроінструменту, а також на автоматичних конвеєрних лініях з високим контактним тиском та для роботизованої машинної обробки.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки кольорових металів, благородної сталі, чорної сталі
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола,
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина JF (гнучка флексована змішана тканина з підвищеною міцністю)

Шліфувальний матеріал Klingspor GX 712 JF виготовляється з розмірами абразивного зерна: р150, р180, р240, р320, р400.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor GX 712 JF виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor GX 712 JF з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо шліфувальний матеріал Klingspor GX 712 JF у вигляді смуг або рулонів з необхідними вам індивідувальними розмірами.