Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 309 J


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 309 J

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 309 J – це універсальна безкінечна шліфувальна стрічка на дуже гнучкій бавовняній тканині, яка призначена для використання з різноманітним устаткуванням. Може використовуватись для обробки металів, твердих порід деревини, фарб та лаків. Завдяки підвищеній гнучкості, безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 309 J добре підходить для шліфування контурів складних поверхонь та для профільного шліфування.

 

Основне призначення: універсальна шліфувальна стрічка
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – закритий (максимально щільна насипка абразивного зерна)
Основа – Гнучка флексована тканина J

Доступна також версія даного шліфувального матеріалу на жорсткішій основі з більшою міцністю на розрив – шліфувальні стрічки Klingspor LS 309 XH.

Шліфувальний матеріал Klingspor LS 309 J виготовляється з розмірами абразивного зерна: р60, р80, р100, р120, р150 та р180.

Ми постачаємо шліфувальні стрічки Klingspor LS 309 J будь-яких індивідуальних розмірів – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих станків. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor LS 309 J з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виробництва безкінечних шліфувальних стрічок, шліфувальна шкурка з даного абразивного матеріалу доступна також у вигляді рулонів різноманітних розмірів та конфігурацій.

LS 309 J відноситься до універсальної бюджетної версії шліфстрічок Klingspor. В лінійці шліфувальних матеріалів Klingspor з підвищеною гнучкістю для профільного шліфування доступні також професійні версії з більшим ресурсом для металообробки (LS 313 JF, GX 712 JF, CS 931 JF) та деревообробки (LS 318 JF).