Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 313 JF


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 313 JFБезкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 313 JF виготовлена на основі дуже гнучкого флексованого шліфувального матеріалу. Завдяки підвищеній гнучкості дуже добре пристосовується до радіусів та контурів складного рельєфу.

Шліфстрічка Klingspor LS 313 JF використовується для обробки благородної сталі, алюмінію, термочутливих кольорових металів.

Шліфувальні стрічки Klingspor LS 313 JF – це високоякісний продукт з довгим строком служби. Завдяки додатковій мультизв’язці, що випаровується при нагріванні та в такий спосіб допомагає охолоджувати контактну зону шліфування, якнайкраще підходить для обробки термочутливих фасонних деталей.

Основне призначення: шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі та алюмінію
Властивості:
Зв’язка: синтетична смола, охолоджуюча зв’язка
Матеріал абразивного зерна: електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки: закритий
Основа: Тканина JF (дуже гнучка тонка флексована тканина)

Шліфувальний матеріал Klingspor LS 313 JF виготовляється з розмірами абразивного зерна: р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 313 JF може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor LS 313 JF з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони Klingspor LS 313 JF довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри з даного шліфувального матеріалу.

Для деревообробки доступний гнучкий аналог з антистатичними властивостями – безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 318 JF.