Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 318 JF ACT


Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 318 JF ACT

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 318 JF ACT виготовлена на основі дуже гнучкого флексованого шліфувального матеріалу. Завдяки підвищеній гнучкості тканинної основи, стрічка дуже добре пристосовується до радіусів та контурів складного рельєфу.

Шліфстрічка Klingspor LS 318 JF ACT спеціально розроблена для проміжного та тонкого фінішного шліфування гнутих дерев’яних елементів, профілів та контурів.

Шліфувальний матеріал Klingspor LS 318 JF ACT має відкритий вид насипки, який дозволяє абразивному зерну не забиватися продуктами обробки деревини. Додаткові антистатичні властивості зв’язки запобігають электростатичному налипанню пилюки. Завдяки використанню технології ACT (Advanced Coating Technology), яка покращує адгезію зерна, стрічка має значно збільшений строк служби. 

Основне призначення: шліфувальна стрічка для обробки деревини
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки, АСТ (advanced coating technology)
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – відкритий
Основа – Тканина JF (дуже гнучка тонка флексована тканина)

Шліфувальний матеріал Klingspor LS 318 JF ACT виготовляється з розмірами абразивного зерна: р60, р80, р100, р120, р150, р180, р240, р320, р400.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor LS 318 JF ACT може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor LS 318 JF ACT з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Klingspor LS 318 JF ACT довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.

В лінійці шліфувальних матеріалів Klingspor з підвищеною гнучкістю для профільного шліфування доступні також дуже гнучкі шліфстрічки для металообробки (LS 313 JF, GX 712 JF, CS 931 JF).