Шліфувальна стрічка Norton на тканиніШліфувальні стрічки Norton на тканині виготовлені на міцній основі різних видів. Різновид основи шліфматеріалу слід обирати в залежності від мети застосування та особливостей інструменту, що використовується. Американський виробник шліфувальних матеріалів Norton, який сьогодні входить у французьку Saint-Gobain Group пропонує шліфувальні стрічки на тканині з різними характеристиками міцності та еластичності: від надміцних поліефірних основ для грубих обдирних робіт, до дуже еластичних основ з легких тканин для обробки профілів. 

Щоб шліфувальні стрічки Norton на тканині працювали максимально ефективно, слід правильно обрати робочий абразивний матеріал. При цьому враховуйте специфіку конкретного виду робіт – твердість абразивного зерна, густоту його розсіювання, міцність та еластичність основи шліфувальної стрічки.

Шліфувальна стрічка Norton на тканині різних видів має в своєму складі спеціальні добавки, для того, щоб полегшити конкретний вид робіт: уникнути забивання шліфувальної стрічки відходами обробки матеріалу, запобігти статичному налипанню при обробці пластику або дерева, охолодити контактну зону при обробці твердих сплавів, тощо.

  • Немає категорій