Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 254


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 254Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 254 з тривимірним багатошаровим абразивним зерном високоякісного оксиду алюмінію у формі пірамідок. Має значно збільшений робочий ресурс у порівнянні з шліфувальними стрічками з одношаровим абразивним зерном – строк служби стрічки збільшено від двох до п’яти раз.

Шліфувальні стрічки Norton Norax U 254 застосовується для холодного фінішного шліфування благородної сталі та інших матеріалів. Повітряний зазор між пірамідками сприяє охолодженню контактної зони шліфування. Дозволяє зменшити кількість завершальних стадій фінішної обробки.

Шліфстрічка Norton Norax U 254 виготовлена на міцній бавовняній основі. Застосовується тільки для сухого шліфування. Не потребує додаткового охолодження.

Основне призначення: шліфувальна стрічка для благородної сталі
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – тривимірний абразивний шар
Матеріал зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Основа – тканина X (міцна бавовняна тканина)

Шліфувальний матеріал Norton Norax U 254 дозволяє зменшити кількість стадій фінішної обробки. Таким чином одна стрічка дозволяє охопити певний діапазон розмірів зерна, так як це показано в таблиці:

Norax U 254 виготовляється з розмірами абразивного зерна Х65 (р180-р280), X45 (р240-р400), Х30 (р400-р600), X22 (р600-р1000), X16 (р1000-р1500), X5 (р1500-р3000).

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 254 може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки Norton Norax U 254 з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton Norax U 254 довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.

Щоб зменшити кількість стадій фінішної обробки для отриманні зеркальних глянцевих поверхонь в продажі також доступні шліфувальні стрічки VSM RK 700 X ILUMERON для одночасного шліфування та полірування.