Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 936


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 936Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 936 з тривимірним багатошаровим абразивним зерном у формі пірамідок, що забезпечує збільшення робочого ресурсу стрічки від двох до п’яти разів. Керамічне абразивне зерно Norton SG® додатково збільшує строк служби стрічки та агресивність шліфування, навіть у порівнянні з шліфувальними стрічками Norton Norax U254. Ідеально підходить для використання з високим контактним тиском. Унікальна форма поверхні збільшує контактну зону абразиву. Дозволяє швидко отримати високоякісну поверхню та значно зменшити кількість завершальних стадій фінішної обробки. 

Призначено передусім для холодного фінішного шліфування твердих сплавів. Повітряний зазор між пірамідками сприяє додатковому охолодженню контактної зони шліфування.

Шліфстрічка Norton Norax U 936 виготовлена на міцній поліефірній основі. Застосовується як для сухого, так і для мокрого шліфування.

Основне призначення: благородна сталь, вуглецева сталь, хром, кобальт хром, нікель
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – тривимірний абразивний шар
Матеріал зерна – керамічний електрокорунд
Основа – тканина Y (дуже міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал Norton Norax U 936 дозволяє зменшити кількість стадій фінішної обробки. Одна стрічка дозволяє охопити певний діапазон розмірів зерна, так як це показано в таблиці:

Співвідношення розмірів зерна Norax та FEPA

Norax U 936 виготовляється з розмірами абразивного зерна X200 (р60-р100), X100 (р120-р180), Х65 (р180-р280), X45 (р240-р400), Х30 (р400-р600), X16 (р1000-р1500), X9 (р1500-р2000).

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton Norax U 936 може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки Norton Norax U 936 з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton Norax U 936 довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.

Щоб зменшити кількість стадій фінішної обробки та швидко отримати зеркальні глянцеві поверхні, в продажі також доступні шліфувальні стрічки VSM RK 700 X ILUMERON для одночасного шліфування та полірування.