Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 929 SG


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 929 SG

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 929 SG розроблена для високоефективної обробки різноманітних видів благородної сталі. Має підвищену агресивність шліфування та збільшений ресурс завдяки новому поколінню керамічного зерна SG®

Спеціальна формула звязки має підвищений вміст охолоджуючого наповнювача у порівнянні з Norton R 976 та дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при шліфуванні різноманітних термочутливих матеріалів.

Відзначається дуже високою агресивністю шліфування у всьому робочому циклі та довгим строком служби.

Має хорошу ріжучу здатність навіть при легкому натисканні, найкраща продуктивність при низькому та середньому контактному тиску. Висока агресивність шліфування зумовлена абразивним зерном з надзвичайно твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 929 SG чудово підходить для шліфування нержавіючої сталі та високолегованих сталей, термочутливих титанових сплавів, тощо.

Шліфувальні стрічки Norton R 929 SG використовуються для жорсткого грубого шліфування, зняття задирок, обробки країв та для шліфування площин.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональне покриття
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал Norton R 929 SG виготовляється з розмірами абразивного зерна: р36, р40, р60, р80, р120.

Для ще ефективнішої обробки та збільшеного робочого ресурсу, в лінійці керамічних шліфувальних стрічок Norton доступна також технічно вдосконалена серія шліфувальних стрічок Norton R 980 P CA BlazeДля тоншої проміжної та делікатної фінішної обробки підійде безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG.

Безкінечні шліфстрічки Norton R 929 SG можуть бути виготовлені з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами. В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Norton R 929 SG з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton R 929 SG  довільних конфігурацій, а також виготовляємо з нього шліфувальні конуси та циліндри.