Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SGБезкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG розроблена для швидкої та ефективної проміжної обробки благородної сталі, інконелі, титану та інших металів. Має додатково збільшену агресивність шліфування у порівнянні з шліфувальними стрічками Norton R 976 Red-X завдяки новому поколінню керамічного зерна SG®.

Шліфстрічка Norton R 946 SG відзначається дуже високою еластичністю основи, що дозволяє їй легко пристосовуватися до поверхні та обробляти складні рельєфи, малі радіуси та вузькі профілі.

Має хорошу ріжучу здатність навіть при легкому натисканні, найкраща продуктивність при середньому навантаженні. Висока агресивність шліфування зумовлена абразивним зерном з надзвичайно твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування.

Безкінечні шліфувальні стрічки Norton R 946 SG ідеально підходить для обробки нержавіючої сталі та високолегованих сталей, титанових сплавів, тощо.

Спеціальна формула покриття дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при шліфуванні благородної сталі, запобігти утворенню мікротріщин при шліфуванні термочутливих титанових сплавів, а також зменшує забивання стрічки продуктами обробки.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональне покриття
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Міцна гнучка бавовняна тканина

Шліфувальний матеріал Norton R 946 SG доступний з розмірами абразивного зерна: р100, р180, р240.

Для ефективних грубих шліфувальних робіт в лінійці керамічних шліфувальних стрічок Norton доступні також серії шліфувальних стрічок Norton R 980 P CA Blaze та Norton R 996 Viking.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Norton R 946 SG з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton R 946 SG довільних конфігурацій, а також виготовляємо з нього шліфувальні конуси та циліндри.