Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 976 Red-X


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 976 Red-XБезкінечна шліфувальна стрічка Norton R 976 Red-X розроблено для швидкої та ефективної обробки нержавіючої сталі, інконелі та титану.

Відзначається стабільно високою агресивністю шліфування у всьому робочому циклі та довгим строком служби.

Хороша ріжуча здатність навіть при легкому натисканні, найкращий результат при середньому навантаженні. Висока агресивність шліфування зумовлена абразивним зерном з надзвичайно твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування.

Шліфстрічка Norton R 976 Red-X чудово підходить для обробки нержавіючої сталі та високолегованих сталей, титанових сплавів, тощо.

Спеціальна формула покриття дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при шліфуванні благородної сталі та запобігти утворенню мікротріщин при шліфуванні термочутливих титанових сплавів, а також зменшує забивання стрічки продуктами обробки.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 976 Red-X використовується для жорсткого грубого шліфування, зняття задирок, обробки країв з великим навантаженням та для шліфування площин під високим контактним тиском.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональне покриття
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал Norton R 976 Red-X виготовляється з розмірами абразивного зерна: р40, р60, р80.

Для ще ефективнішої обробки та збільшеного робочого ресурсу, в лінійці керамічних шліфувальних стрічок Norton доступні також технічно вдосконалені версії з покращеним керамічним зерном SG®: Norton R 996 Viking та Norton R 980 P CA Blaze. Для тоншої проміжної та делікатної фінішної обробки підійде безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 976 Red-X може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Norton R 976 Red-X з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton R 976 Red-X  довільних конфігурацій, а також виготовляємо з нього шліфувальні конуси та циліндри.