Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 980 P CA Blaze


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 980 P CA BlazeБезкінечна шліфувальна стрічка Norton R 980 P CA Blaze це шліфувальний засіб преміум класу. Збільшений строк служби стрічки від 50% до 200% у порівнянні з іншими стрічками з керамічним зерном. Ідеальна для грубих шліфувальних робіт.

Надміцне кріплення абразивного зерна керамічного електрокорунду нового покоління SG® поєднане з рецептурою покриття для холодного шліфування та спеціальними змащуючими добавками у складі зв’язки, які зменшують навантаження та дозволяють отримати справжнє задоволення від плавного процесу шліфування. Розроблена для швидкої та ефективної обробки нержавіючої сталі, кобальту, хрому, титану та інших металів шліфстрічка Norton R 980 P CA Blaze в процесі роботи покращує цілісність поверхні матеріалу.

Norton R 980 P CA Blaze використовується для грубих шліфувальних робіт, зняття задирок, обробки країв з великим навантаженням та для шліфування площин з високим контактним тиском.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональне покриття
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал Norton R 980 P CA Blaze виготовляється з розмірами абразивного зерна: р24, р36, р40, р60, р80, р120.

Також в лінійці абразивів Norton доступний дешевший варіант стрічок з керамічним зерном SG® – шліфувальні стрічки R 996 Viking, та серія з звичайним керамічним зерном Norton R 976 Red-X. Для тоншої проміжної та делікатної фінішної обробки підійде безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 980 P CA Blaze може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Norton R 980 P CA Blaze з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton R 980 P CA Blaze  довільних конфігурацій, а також виготовляємо з нього шліфувальні конуси та циліндри.