Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 996 Viking


Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 996 VikingБезкінечна шліфувальна стрічка Norton R 996 Viking розроблена для швидкої та ефективної обробки благородної сталі, інконелі, титану та інших металів. Має ще збільшену агресивність шліфування у порівнянні з шліфувальними стрічками Norton R 976 Red-X завдяки новому поколінню керамічного зерна SG®.

Відзначається дуже високою агресивністю шліфування у всьому робочому циклі та довгим строком служби.

Має хорошу ріжучу здатність навіть при легкому натисканні, найкраща продуктивність при середньому та великому навантаженні. Висока агресивність шліфування зумовлена абразивним зерном з надзвичайно твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 996 Viking ідеально підходить для обробки нержавіючої сталі та високолегованих сталей, титанових сплавів, тощо.

Спеціальна формула покриття дозволяє уникнути небажаних кольорових температурних ефектів при шліфуванні благородної сталі, запобігти утворенню мікротріщин при шліфуванні термочутливих титанових сплавів, а також зменшує забивання стрічки продуктами обробки.

Шліфувальні стрічки Norton R 996 Viking використовуються для жорсткого грубого шліфування, зняття задирок, обробки країв з великим навантаженням та для шліфування площин під високим контактним тиском.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональне покриття
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – закритий
Основа – Тканина Y (міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал Norton R 996 Viking виготовляється з розмірами абразивного зерна: р36, р40, р60, р80, р120.

Для ще ефективнішої обробки та збільшеного робочого ресурсу, в лінійці керамічних шліфувальних стрічок Norton доступна також технічно вдосконалена серія шліфувальних стрічок Norton R 980 P CA BlazeДля тоншої проміжної та делікатної фінішної обробки підійде безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 946 SG.

Безкінечна шліфувальна стрічка Norton R 996 Viking може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки Norton R 996 Viking з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу Norton R 996 Viking  довільних конфігурацій, а також виготовляємо з нього шліфувальні конуси та циліндри.