Полірувальна безкінечна стрічка Norton W 445


Полірувальна безкінечна стрічка Norton W 445Полірувальна безкінечна стрічка Norton W 445 виготовлена на міцній та гнучкій тканинній основі з зерном з натурального корку та призначена передусім для полірування скла. Може застосовуватися також для обробки каменю та керамічних матеріалів. Має дуже довгий строк служби і стабільний полірувальний ефект.

Полірувальні стрічки Norton W 445 покриті високоякісним покриттям з натурального корку та синтетичної смоли. Еластичне покриття дозволяє застосовувати легкий тиск на стрічку під час полірування. Norton W 445 відмінно адаптується до контурів поверхні. Результатом шліфування є дуже гладка блискуча поверхня при дуже малому об’єму знятого матеріалу. Може використовуватися як для сухого, так і для мокрого шліфування. Для покращення результатів полірування, а також для збільшення строку служби рекомендується замочити стрічку у воді на 30 хвилин перед використанням.

Основне призначення: полірувальна стрічка для обробки скла
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Матеріал зерна – корок
Основа – Тканина X-WT (міцна поліефірна водостійка тканина)

Також доступний бюджетний аналог від Klingspor – полірувальна стрічка Klingspor CS 322 X.

Полірувальна безкінечна стрічка Norton W 445 може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас полірувальні безкінечні стрічки Norton W 445 з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних полірувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з полірувального шліфувального матеріалу Norton W 445 довільних конфігурацій, а також полірувальні конуси та циліндри.