Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight K 35


Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight K 35

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight K 35 з відкритою насипкою розроблена передусім для шліфування різних видів деревини. Шліфувальний матеріал може застосовуватися як для ефективного калібрування, так і для проміжного шліфування твердих та м’яких порід деревини. Відкритий тип насипки абразивного зерна не дає стрічці забиватися продуктами шліфування, та збільшує агресивність шліфування. Спеціальні антистатичні добавки у рецептурі шліфувального матеріалу усувають электростатичне налипання пилу до матеріалу під час роботи.

Безкінечні шліфувальні стрічки Sunmight K 35 можуть бути застосовані з будь-якими видами ручного електроінструменту або будь-якими стаціонарними малими та великими шліфувальними станками.

Шліфстрічка Sunmight K 35 може використовуватись універсально, для обробки деревини різних видів, ДСП, МДФ, а також пластмас.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки деревини
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, антистатичні добавки
Матеріал абразивного зерна – електрокорунд (оксид алюмінію)
Тип насипки – відкритий
Основа – Тканина Х

Для робіт, що вимагають більшої міцності основи, доступні також шліфувальні стрічки з відкритою насипкою на міцному поліестрі – Klingspor CS 311 Y ACT.

Шліфувальний матеріал Sunmight K 35 має можливі градації абразивного зерна: р24, р36, р40, р50, р60, р80, р100, р120, р150, р180, р220, р240, р280, р320, р400, р500, р600.

Безкінечна шліфувальна стрічка Sunmight K 35 виготовляється з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами згідно вашого замовлення – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних шліфувальних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас замкнуті шліфстрічки Sunmight K 35 з будь-якими необхідними Вам  параметрами.

Крім безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо шліфувальний матеріал Sunmight K 35  у вигляді смуг або рулонів з необхідними вам індивідувальними розмірами.