Безкінечна шліфувальна стрічка VSM CK 918 X


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM CK 918 XБезкінечна шліфувальна стрічка VSM CK 918 X має значно збільшений робочий ресурс у порівнянні з шліфувальними стрічками з одношаровим абразивним зерном. Робочою частиною шліфувальної стрічки служить зерно карбіду кремнію, яке зібране в окремі агломеровані гранули.

Шліфстрічка VSM CK 918 X може застосовуватися для шліфування благородної сталі, скла, каменю, пластмас та різноманітних мінеральних матеріалів.

Безкінечні шліфувальні стрічки VSM CK 918 X використовується передусім на автоматичних шліфувальних лініях та для шліфування складних у обробці матеріалів у випадках коли стоїть завдання максимально зменшити кількість замін шліфувальних стрічок. Має дуже довгий строк служби та рівномірний і стабільний результатом обробки поверхні протягом всього робочого циклу.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM CK 918 X - характеристика зносу зерна

Шліфувальним матеріалом стрічки служить гостре зерно карбіду кремнію з високою твердістю, яке зібране в агломеровані гранули. Шліфувальні стрічки з такими видами абразивного зерна дозволяють отримати блискучі глянцеві поверхні при середній силі притискання. Однаково добре підходить для шліфування як круглих так і плоских деталей.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM CK 918 X виготовлена на дуже міцній поліефірній основі. Може застосовуватися як для мокрого, так і для сухого способу шліфування.

Основне призначення: шліфувальна стрічка для благородної сталі, скла, каменю, пластику та різних видів мінеральних матеріалів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – напіввідкритий (щільність насипки зерна ~75%)
Матеріал зерна – агломерат карбіду кремнію
Основа – Водостійка тканина X (міцна поліефірна тканина)

Шліфувальний матеріал VSM CK 918 X виготовляється з розмірами абразивного зерна р800, р1000, р1200.

Для грубшої абразивної обробки доступний аналог  – безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor CS 325 Y KULEX.

Безкінечна шліфувальна стрічка Klingspor VSM CK 918 X може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки VSM CK 918 X з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM CK 918 X довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.