Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 712 X


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 712 X

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 712 X з насипкою з надзвичайно стійкого агломерату зерен електрокорунду (оксиду алюмінія) має значно збільшений робочий ресурс у порівнянні з шліфстрічками з одношаровим абразивним зерном.

Шліфувальна стрічка VSM KK 712 X використовується в основному для шліфування нелегованих, низьколегованих, хромованих, хромонікелевих та нікелевих сплавів.

Безкінечні шліфстрічки VSM KK 712 X найчастіше застосовуються для шліфування на автоматичних шліфувальних лініях з великою силою притискання у зоні контакту, та у інших випадках, коли необхідно максимально зменшити кількість замін шліфувальних стрічок щоб зменшити затримки у виробництві. Надзвичайно довгий строк служби компакт-зерна дозволяє отримувати рівномірний результат обробки поверхні протягом всього робочого циклу шліфувальної стрічки.

Шліфувальним матеріалом стрічки служить зібране в агломерати  зерно високоякісного електрокорунду (компакт-зерно). Шліфувальні стрічки з цим видом зерна, в залежності від градації абразиву,  можуть служити як для чорнової обробки поверхні, так і для фінішних стадій шліфування або отримання матової сатинової риски. Можуть використовуватися з великою силою притискання. Однаково добре підходять для шліфування круглих та плоских деталей.

Замкнуті шліфувальні стрічки VSM KK 712 X виготовлені на дуже міцній поліефірній основі. Можуть застосовуватися як для мокрого, так і для сухого способу шліфування.

Основне призначення: шліфувальна стрічка з великим ресурсом для різних видів благородної сталі
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – закритий (максимально щільна насипка зерна)
Матеріал зерна – агломерат електрокорунду (оксид алюмінію)
Основа – Тканина Y (дуже міцна поліефірна тканина)

Безкінечні шліфувальні стрічки VSM KK 712 X виготовляються з розмірами абразивного зерна р80, р120, р180, p240, p400, p600.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 712 X може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки VSM KK 712 X з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM KK 712 X довільних конфігурацій, а також  конуси та циліндри для шліфування.