Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 770 J


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 770 JБезкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 770 J має значно збільшений робочий ресурс у порівнянні з шліфувальними стрічками з одношаровим абразивним зерном. Робочою частиною шліфувальної стрічки служить зерно електрокорунду, яке зібране в окремі агломеровані гранули. Максимально відкрита насипка не дає стрічці забиватися відходами обробки. Спеціальна флексована основа забезпечує максимальну гнучкість шліфстрічки. Призначена для використання з низьким та середнім контактним тиском, завдяки розподілу навантаження на меншу кількість зерен, що забезпечує вищу агресивність шліфування при меншому притисканні.

Шліфстрічка VSM KK 770 J застосовується для шліфування благородної сталі, нержавійки, високолегованих сплавів, титанових сплавів, тощо.

Безкінечні шліфувальні стрічки VSM KK 770 J з компакт-зерном використовуються передусім на автоматичних шліфувальних лініях та для шліфування складних у обробці матеріалів у випадках коли стоїть завдання максимально зменшити кількість замін шліфувальних стрічок. Має дуже довгий строк служби та рівномірний і стабільний результат обробки поверхні протягом всього робочого циклу.

Характеристика зносу компакт-зернаШліфувальним матеріалом стрічки служать зерна електрокорунду, які зібрані в агломеровані гранули. Призначена для використання з низьким та середнім контактним тиском. Спеціальна гнучка флексована основа дозволяє добре адаптовуватися до складних профілів деталей.

Основне призначення: шліфування благородної сталі, нержавійки, високолегованих сплавів, титанових сплавів
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола
Вид насипки – відкритий (щільність насипки зерна ~50-60%)
Матеріал зерна – електрокорунд
Основа – Гнучка флексована тканина J

Шліфувальний матеріал VSM KK 770 J виготовляється з розмірами абразивного зерна р120, р180, р240, p320, p400, p600.

Доступний також аналог з компакт-зерном карбіду кремнію – VSM CK 742 J.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM KK 770 J може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувальні безкінечні стрічки VSM KK 770 J з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM KK 770 J довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.