Безкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERON


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERONБезкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERON на міцній поліестровій основі з агломератами електрокорунду спеціально розроблена з метою зменшення кількості операцій у випадках, коли необхідно отримати зеркальний глянець під час обробки нержавіючих та вуглецевих сталей, спеціальних сплавів, алюмінію та кольорових металів. В результаті шліфування отримується стабільна якість поверхні з надзвичайно низькими відхиленнями. Дає можливість одночасно шліфувати та полірувати за один прохід. Значно зменшується кількість пилюки на заготовці. Може використовуватися з мастильно-охолоджуючими рідинами. Сила притиску від низької до середньої.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERON - шліфована поверхня

Завдяки спеціальній технології виробництва, яка дозволяє рівномірно розподілити та дуже міцно закріпити абразивне зерно у товщині зв’язки з дуже однорідною структурою, забезпечується відсутність іррегулярних шліфувальних рисок. Абразивне зерно на шліфувальному матеріалі RK 700 X працює до повного стирання і зношується з стабільною швидкістю, завдяки чому значно зростає строк служби стрічки.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERON - знос зерна

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERON - вимірювання блиску

Шліфувальний матеріал VSM RK 700 X ILUMERON може використовуватися для безцентрового та планетарного шліфування,  всіх видів плоского шліфування, в тому числі широкими стрічками. Дозволяє отримати надзвичайно високий рівень блиску.

Основне призначення: шліфувально-полірувальна стрічка для фінішної обробки благородної сталі
Властивості:
Зв’язка – спеціальний склад
Вид насипки – рівномірно розподілене по товщині зерно
Зерно – електрокорунд (агломерат)
Основа – Поліестер

Замкнуті шліфстрічки VSM RK 700 X ILUMERON виготовляються з розмірами абразивного зерна р180, р240, р320, р400, р600, р800, р1000, р1200.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM RK 700 X ILUMERON може бути виготовлена з будь-якими необхідними вам індивідуальними розмірами під замовлення – для будь-яких видів малих та великих станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас шліфувально-полірувальні безкінечні стрічки VSM RK 700 X ILUMERON з будь-якими необхідними Вам параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних полірувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з полірувального шліфувального матеріалу VSM RK 700 X ILUMERON довільних конфігурацій, а також конуси та циліндри.

Також для одночасного шліфування та полірування доступні безкінечні шліфувальні стрічки Klingspor CS 330 X з комбінованим зерном карбіду кремнію та корком.