Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 F CERAMICS


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 FБезкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 F підходить для проміжної та фінішної стадій шліфування. Застосування зерна керамічного електрокорунду дозволяє значно збільшити продуктивність шліфування при обробці нержавіючої сталі та високолегованих сплавів, титанових сплавів, кольорових металів, тощо.

Шліфстрічка VSM XK 870 F використовується для шліфування різних видів металів та відзначається високою агресивністю шліфування, стабільністю отриманого шліфувального малюнку протяком всього робочого циклу, а також довгим строком служби.

Безкінечні шліфувальні стрічки VSM XK 870 F виготовлено на дуже гнучкій основі, що дозволяє використовувати її для шліфування складних рельєфів, радіусів, сильно профільованих деталей. Висока агресивність та великий робочий ресурс стрічки зумовлені використанням абразивного зерна з дуже твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду які мають ефект самозаточування.

Спеціальні добавки у покритті перешкоджають забиванню стрічки продуктами обробки та забезпечують холодне шліфування. 

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану
Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональні добавки
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – напіввідкритий
Основа – Тканина F (дуже гнучка бавовняна тканина)

Шліфувальний матеріал VSM XK 870 F виготовляється з розмірами абразивного зерна: р100, р120, р180, р240, р320 та р400

Для грубого шліфування за допомогою керамічного зерна, в лінійці абразивів VSM доступні також безкінечні шліфувальні стрічки VSM XK 870 X з розмірами зерна р36, р40, р60, р80, р100, р120.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 F може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки VSM XK 870 F з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM XK 870 F  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.