Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 X CERAMICS


Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 XБезкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 X з зерном керамічного електрокорунду відзначається стабільно високою агресивністю шліфування у всьому робочому циклі та довгим строком служби. Застосовується для шліфування нержавіючої сталі та легованих сталей, титанових сплавів, кольорових металів, тощо.

Шліфстрічка VSM XK 870 X характеризується високою агресивністю шліфування завдяки використання абразивного зерна з надзвичайно твердих та гострих кристалів керамічного електрокорунду з ефектом самозаточування. Спеціальне додаткове покриття забезпечує холодне шліфування, зменшує забивання стрічки продуктами обробки, та покращує міцність кріплення абразивного зерна до матеріалу.

Безкінечні шліфувальні стрічки VSM XK 870 X виготовлена на міцній тканинній основі. Може використовуватися для мокрого та сухого способу шліфування.

Основне призначення:  шліфувальна стрічка для обробки благородної сталі, легованих сплавів, титану, кольорових металів.

Властивості:
Зв’язка – синтетична смола, багатофункціональні добавки
Матеріал абразивного зерна – керамічний електрокорунд
Тип насипки – напіввідкритий
Основа – міцна поліефірна тканина

Шліфувальний матеріал VSM XK 870 X виготовляється з розмірами абразивного зерна: р36, р40, р60, р80, р100, р120.

Для делікатнішого шліфування за допомогою керамічного зерна, в лінійці абразивів VSM доступні також безкінечні шліфувальні стрічки VSM XK870F з розмірами зерна р100, р120, р180, р240, р320 та р400.

Безкінечна шліфувальна стрічка VSM XK 870 X може бути виготовлена з будь-якими необхідними індивідуальними розмірами за вашим замовленням – як для дрібного ручного електроінструменту так і для великих стаціонарних станків.

В найкоротші строки ми виготовимо для Вас безкінечні шліфувальні стрічки VSM XK 870 X з будь-якими необхідними Вам індивідуальними параметрами.

Крім виготовлених індивідуально безкінечних шліфувальних стрічок з довільними розмірами, конфігураціями та видами з’єднувальних швів, які постачаються в коробках з індивідуально замовленою необхідною Вам кількістю, ми також постачаємо смуги або рулони з шліфувального матеріалу VSM XK 870 X  довільних конфігурацій, а також шліфувальні конуси та циліндри.